Vonios restauravimas ekologiškomis priemonėmis

Siekdami visiems savo klientams suteikti tik pačios aukščiausios kokybės paslaugas, sekame vonių restauravimo rinkoje atsirandančias naujoves – priemones, įrankius, darbo techniką. Vis daugiau žmonių Lietuvoje pradeda domėtis ekologišku gyvenimo būdu ir stengtis būti kuo mažiau kenksmingoje aplinkoje. Atsižvelgiant į tai, vonios restauravimas taip pat žengia į naują žalią pasaulį ir siekia būti draugiškugamtai bei žmonėms.

Vonios restauravimas ekologiškomis priemonėmis atsirado ne taip ir seniai ir už šį išradimą galime dėkoti sumaniems Lietuvos meistrams, nuolat besistengiantiems atrasti geriausius vonių atnaujinimo būdus. Aukštą kvalifikaciją ir ilgametę darbo patirtį turintys meistrai, sukūrė specialią dangą, suteikiančią galimybes tam, jog vonios restauravimas būtu nekenksmingas nei gamtai, nei žmogui. Vykdant šį „žalią“ procesą, vonios restauravimas yra atliekamas naudojant dviejų sluoksnių emalinę dangą, kuri yra papildyta specialiais ECO marmuro papildais.

Kuriant šią dangą, dėmesys buvo sutelktas ne tik į tai, kad ją būtų galima pavadinti ECO, tačiau ir į tai, kad vonios restauravimas būtų nepriekaištingos kokybės – puikiai atrodantis, ilgai išliekantis, nesukeliantis nepatogumų vonios šeimininkui restauravimo metu.

Vonios restauravimas, naudojant šią ECO dangą vis labiau populiarėja lietuvių tarpe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *