Vos keli žingsniai, ir butas – parduotas

Planuojate išsikelti į naują būstą? O gal svarstote, ką daryti su paveldėtu butu? Abiem atvejais butu pardavimas – veiksmas, suteiksiantis jums žymiai daugiau laisvės. Daugeliui šis procesas asocijuojasi su neigiamais dalykais: laiko stoka, neaiškių dokumentų pildymu, nerimu. Tačiau kol vieni kremtasi, kiti giriasi greitais ir sėkmingais sandoriais. Jus nuo pastarųjų skiria vos keli žingsniai. Naudodamiesi mažyčiu planu, butą parduosite žymiai lengviau.
 
Patraukite dėmesį tinkama kaina
 
Kaina yra kone pats aktualiausias veiksnys, lemiantis vienos ar kitos prekės įsigijimą. Ji ypač svarbi, kai esama kelių variantų. Todėl sėkmingas butu pardavimas turėtų būti pradėtas nuo tinkamos kainos nustatymo. Jūsų finansinius lūkesčius gali lemti keli veiksniai. Tai – miestas ir mikrorajonas, kuriame parduodamas butas, taip pat – infrastruktūra. Kainai įtakos turi ir paties statinio būklė, plotas, kambarių skaičius.
 
Tačiu net ir tuo atveju, jei butas stovi prestižiniame miesto mikrorajone, yra ištaigingai įrengtas, naujas, turėtumėte įvertinti šalies ekonominę situaciją. Juk nekilnojamojo turto rinka nuolat kinta. Priklausomai nuo to, butu pardavimas gali būti ir ypač pelningas. Todėl nustatydami kainą, palyginkite ją su kitų pardavėjų siūlymais. O jei šiuo metu finansinis laimėjimas gali būti mažokas, verta kiek luktelti ir pardavimo imtis po kelių mėnesių.
 
Patraukli buto „pakuotė“ – sėkminga gudrybė
 
Bet kurios prekės patrauklumą lemia ne vien kaina, bet ir išvaizda. Tad jei siekiate, kad butu pardavimas įvyktų kuo greičiau, turėtumėte atkreipti dėmesį į tinkamą tokios prekės pristatymą. Visų pirma, į didžiausius skelbimų puslapius derėtų įkelti puikiai apgalvotus skelbimus. Tekste patartina pateikti visą reikiamiausią informaciją. Tai – ne vien kaina, bet ir būsto būklė (pvz., kada paskutinį kartą atliktas remontas), atstumas iki artimiausių prekybos centrų, mokyklų, parkų.
 
Tačiau tekstas gali būti ne toks paveikus, jei jo neapipavidalinsite nuotraukomis. Juk būtent jos gali geriausiai atskleisti, koks jaukus, dailiai įrengtas, erdvus, šviesus yra jūsų parduodamas butas. Todėl pasistenkite prie skelbimo pridėti aukštos raiškos ir kokybės nuotraukas. Taip pat būsto patrauklumą įvertinkite ir įsileisdami būsimus pirkėjus. Butu pardavimas vyksta žymiai lengviau, jei erdvė yra švari, tvarkinga, jauki (jaukumo gali suteikti ir šviežių gėlių puokštė ar paveikslas), tarsi jau parengta naudojimui.
 
Namai tiesiogiai lemia gyvenimo kokybę. Juk čia sugrįžtama pailsėti, atsipalaiduoti, pabūti su pačiais artimiausiais žmonėmis. Todėl jei jūsų tikslas – sėkmingas butu pardavimas, minėtais būdais atskleiskite, jog tik čia pirkėjo laukia komfortas, ramybė ir laimė. Tai – didžiausi buto privalumai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *