Vyrai, pirkite draugėms kosmetika internetu

kosmetika internetu

kosmetika internetu

Dažnai mes vyrai ir vaikinai perkame moterims kosmetiką, bet nuėję į parduotuvę jaučiamės nejaukiai. Geriausia kaip išvengti šio dalyko tai kosmetikos pirkimas internetu. Kosmetika internetu mums vyrai padės nesijausti nepatogiai kai mergina, o tiksliau konsultantė parduotuvėje klaus: kaip manote ar šikosmetikos priemonė tiks jūsų merginai. Juks iš kur mes galime žinoti ar ji tiks ar ne. Juk pati mergina gali nuspręsti kokia yra tinkamiausia. Žinoma, mes visada klausomės merginų ko ji labiausiai nori, nors galbūt ne visada, nebent kai esame atsidūrę stipriai po moters padu, todėl kad ir kaip nenorime tenka jų klausyti. Dažnai jos sugeba blevyzgoti ne apie ką kitą kaip natūralią kosmetiką.

Bet juk visi žino, kad kosmetika yra velniškai brangi. Juk Natūrali kosmetika kainuoja ne vieną šimta litų ir norėdamas patenkinti jos norus aš negaliu skirti tiek pinigų, tačiau visam tam yra vienintelė išeitis. Paskutinį kartą lankantis parduotuvėje teko susidurti su pudra Egipto žemė. Konsultantė maloniai išsitepė veidą ir atrodė visai pozityviai, ech gaila kad esu vedęs ir tenka būt ištikimam savo žmonai… Tačiau nenukrypstant, galime sakyti, kad kosmetika konsultantei puikiai tiko ir ši kainavo sąlyginai pigiau nei kiti ekvivalentai. Taigi Egipto žemė tapo puikia dovana mano žmonai, ši labai džiaugėsi, na ir žinoma naktį nelikau tuščiomis. Labiausiai visame šitame reikale mane erzino pats lankymasis kad galėčiau įsigyti kosmetines priemones, tačiau vis dėlto dabar galiu džiaugtis, nes ši parduotuvė įrengė savo elektroninę parduotuvę. Kosmetikos įsigijimas internetu tikrai palengvins mano dalią renkant prekes ir dėlto net nereiks iš vykt iš savo namų, o ypatingai tai naudinga, jog visas prekes galiu peržiūrėti darbe, jas užsakyti ir po darbo užvažiavęs jas atsiimti.

Tuo tarpu, parodęs ši kosmetikos puslapi savo žmonai ši taip pat labai apsidžiaugė. Pagrindinis jos džiaugsmas buvo tame, kad ji rado visokių priemonių nagams. Anksčiau ji man zyzdavo galvą, kur ji gali įsigyti šiuos dalykus, nes Lietuvoje jos manymu yra per maža pasiūla. Taigi priemonės nagams, kurias ji gali įsigyti internetu ir būtent toje parduotuvėje ją labai džiugino. Žinoma peržvelgus kitus gaminius atkreipėme dėmesį į tai kad prekių katalogas yra gan didelis. Ir prekę užsakius iš anksto įmanomas pristatymas iki durų. Pačios prekės yra įvyniojamos į specialią dovanų pakuotę, todėl nereikia rūpintis net dovanos įpakavimui savo antrajai pusei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *