Žygiai sulig vasara nesibaigia

Pasibaigusi vasara ir vis vėstantys orai daugumai reiškia pasibaigusį kelionių sezoną. Tačiau supakuoti kuprinės ir kito turistinio inventoriaus dar nereikėtų, kadangi žygiai Lietuvoje vyksta ištisus metus.

Žinoma, tokie poilsio būdai, kaip pasiplaukiojimas laivu ar baidarių nuoma žiemos metu tikrai nepritraukia gausaus keliautojų būrio, tačiau pėsčiųjų, slidininkų žygiai kuo puikiausiai vyksta net ir gerokai prisnigus. Savaime suprantama, reikia pasirūpinti tam skirta apranga, gali prireikti ir specialaus inventoriaus (slidžių, sniego batų ar pan.) Ne veltui sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik blogo apranga.

Keliauti žiemą gali būti šiek tiek sunkiau, tad vertėtų prieš tai pasiruošti. Dar geriau – prisijunkite prie labiau patyrusios keliautojų grupės, kurią vedą ne viename žygyje dalyvavęs vedlys. Tokioje grupėje keliauti lengviau, be to, visuomet galima pasikonsultuoti.

Tiek vasarą, tiek žiemą yra labai daug įvairių laisvalaikio praleidimo formų, todėl pasibaigus šiltesniems orams vertėtų ne paslėpti turistinį inventorių, o jį sukeisti su kitu, tinkamu šaltajam sezonui – tai ne tik bus malonios akimirkos, bet ir puikus poilsis, nauji patyrimai ir kitos teigiamos emocijos, kurias gali sukelti aktyvus laisvalaikis Lietuvos (o gal ne tik?) gamtoje su šaunia kompanija ar artimais ir brangiais žmonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *