LOADING...

Grįžti į Viršų

29 kovo, 2021

Ar odiniai drabužiai dar madingi?

Ši karščiausia šaltymečio tendencija ir praktiška, ir efektinga. Odinius drabužius patogu dėvėti, lengva prižiūrėti, jie visada gerai atrodo. Be to, peršlampa, greitai nenusidėvi, jų neperpučia vėjas – rudenį tai labai aktualu.

Jeigu į madingus odinius sijonėlius ir kitus drabužiai internetu dėl vienokių ar kitokių įsitikinimų visada žiūrėjote labai atsargiai, gali būti, kad ir šiemet jų prisijaukinti nepavyks. Ir nereikia – gerbiamoji Mada dėl to labai neįsižeis ir be jūsų atsiras šios tendencijos gerbėjų. Klausiate, ką daryt, jei žūtbūt norisi pademonstruoti mados išmanymą ir sublizgėti prieš drauges? Rinkitės originaliomis odinėmis detalėmis margintas palaidines arba į odą panašaus audinio aptemptas kelnes.

Madingai languotas storo audinio paltas gauruota apykakle – tarsi užuomina, kad esate akademinio pasaulė atstovė. Pagal visus stereotipus, protinga, kukli, taktiška ir su kostiumėliu. Pamėginkite įsivaizduoti, kaip pažvalėtų žiovaujanti studentų auditorija, jei nusivilkusi paltą labai netikėtai net sau pačiai liktumėte su odos kostiumu – aptemptomis kelnėmis ir minkštutėlaite glaustinuke. Ko gero, studentams klausytis paskaitos ir laikyti egzaminus būtų kur kas smagiau.

Patogūs ir oro permainoms atsparūs odiniai ilgaauliai, madingų šį sezoną formų rankinės ir pirštinės – puikus ir labai kūribiškas sprendimas toms, kurios siekia nė per žingsnelį neatsilikti nuo mados ir nori išsaugoti meilę bei ištikimybę pamėgtam, pavyzdžiui, sportiniam jojikės stiliui. Tikriausiai žinote, kad šalia jam būdingų ilgaaulių, jojiko kelnių ir pirštinių karaliauja prigludę tamsių spalvų švarkeliai.

Sakykite, ką norite, bet iš odos pasiūtos sukneles ir sijonai – labai seksualūs drabužiai, jais vilkint lengva būti dėmesio centre. Tik, žinoma, odą geriau rinktis dirbtinę – ir madinga būsite ir gyvūnai nenukentės. Dizaineriai pataria: jei norite išskirtinio odinio drabužio, jo modelis turėtų būti kuo neįprastesnis. Pavyzdžiui, trapecijos formos sijonas su giliomis kišenėmis arba suknelė atvirais pečiais, po kuria galite pasivilkti ir puošnią palaidinę ir kasdienį golfą.

 

ADVERTISEMENT

Ankstesnis Straipsnis

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available,…

Sekantis Straipsnis

Publish and Update WordPress Posts Directly From Ulysses

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights