LOADING...

Grįžti į Viršų

17 spalio, 2019

Automobilių nuoma Vilniuje: ir parai, ir keleriems metams

Užklydusius į mūsų šalį užsienio svečius ar ketinančius paturistauti lietuvius viliote vilioja automobiliu nuoma Vilniuje. Kuo ši paslauga tokia patraukli? Pirma, išsinuomotu automobiliu paprasta apžiūrėti visas miesto ir šalies įžymias vietas, lankytinus objektus. Antra, norintiems išsinuomoti transportą netaikomi jokie specialieji įsipareigojimai. Žmogus, besidomintis automobilių nuoma Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos kampelyje, turi būti ne jaunesnis nei 18 metų (kai kur – 21-erių), turėti vairuotojo pažymėjimą, sumokėti avansą arba visą sumą už transporto nuomą ir palikti užstatą, jei automobilis nėra draustas KASKO draudimu.

Užsienyje transporto – mašinų, motociklų ar motorolerių – nuoma populiari jau daugybę metų. Pavyzdžiui, turistai, nuvykę į Graikijos salas, Kroatiją, Ispaniją ir kitas valstybes, net neįsivaizduoja savo atostogų be išnuomoto automobilio. Lietuvoje ši paslauga – dar ganėtinai nauja, tačiau besidominčiųjų nuomos sąlygomis ir nepabūgusių nuomotis transportą vis daugėja. Neretai automobilių nuoma sudomina ir emigrantus, kurie į gimtinę grįžta trumpam laikui ir nori aplankyti skirtingose šalies vietose gyvenančius giminaičius.

Automobilių nuomos sostinėje pliusai

Tuos, kurie neturi arba darbo tikslais nenori naudoti nuosavo automobilio, sudomina ilgalaikės transporto nuomos paslaugos. Tokia automobiliu nuoma Vilnius garsus jau mažiausiai dešimtmetį: paslauga, spėjama, pirmiausia ir atsirado sostinėje. Nuomotas automobilis ypač tinka darbo tikslais, kai po miestą reikia važinėti daug ir dažnai, kai nuolat reikia įveikti didesnius atstumus tarp šalies miestų, vykti į užsienį. Nuomotis automobilį, nesvarbu, ar domimasi ilgalaike, ar trumpalaike nuoma, kur kas saugiau ir pigiau, nei, pavyzdžiui, važinėtis taksi.

Pasirinkus bet kurią nuomos rūšį, nuomojami tik techniškai tvarkingi, naujausių markių ir modelių automobiliai, taigi sugedus kelyje 24 val. per parą suteikiama techninė pagalba, o vėliau – pakaitinis automobilis. Nuomos terminai yra labai lankstūs, nes automobilį galima išsinuomoti tiek parai, tiek savaitei, tiek mėnesiui ar net keleriems metams – kiekvienas renkasi tai, ko jam reikia. Automobilių nuoma Vilniuje itin dažnai domisi įmonių vadovai ir savininkai – skaičiuojama, kad transportą nuomotis atsieina pigiau, nei įsigyti nuosavus automobilius.

ADVERTISEMENT

Ankstesnis Straipsnis

Priemonės, padėsiančios nebrangiai atnaujinti namus

Sekantis Straipsnis

Patarimai, kaip išgyventi vasarį

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights