LOADING...

Grįžti į Viršų

28 kovo, 2018

„Blue Square Offices“ – susitelkime į įmonės plėtrą

Blue Square Offices škotų kompanija, leidžianti įmonėms tapti pilnavertiškomis bendrovėmis paslaugų ir prekių rinkose. Pastarąją mintį viso straipsnio metu „puoselėsiu“ ir aiškinsiu – viliuosi, jog įgauta informacija jums bus naudinga ir ateityje.

Tikriausiai, jog reikėtų pradėti nuo Blue Square Offices kompanijos paslaugų įvardyjimo. Pagrindinis kompanijos siekis, jeigu būtų galima taip išsireikšti, yra išnuomuoti kuo įmanoma daugiau virtualiųjų biurų. Virtualusis biuras– kas tai per naujovė? Virtualieji biurai – puiki alternatyva bendrovėms, norinčioms turėti asmenines buveines, tačiau dėl finansinių situacijų negalinčios tai padaryti. Visa esmė tame, jog virtualieji biurai suteikia kompanijoms konkrečią buveinę – išnuomuoja virtualiąsias patalpas, tokiu būdu, įregistruodami įmonės veiklą. Ši paslauga ne tik atneša prestižo įmonės savininkams, tačiau ir didina klientų skaičių, ypač užsienyje. Būtent šį paskutinį punktą ir norėčiau išskaidyti į daugiau elementų – pasistengsiu paaiškinti, kodėl virtualieji biurai yra puiki galimybė susitelkti į įmonės plėtrą.

Kaip minėjau, pagrindinis Blue Square Offices įmonės paslaugos siekis – įregistruoti įmonę. Visa esmė tame, jog bendrovė nėra įregistruojama Lietuvoje – kompanija gauna buveinės adresą ir kitus naudingus elementus Škotijoje. Būtent tokiu būdu, Jūsų vykdomas veslas plečiasi, kaip minėjau, didėja klientų ratas, didėja apyvarta, pelnas. Nepaisant to, su tokio tipo įmonėmis daug mieliau bendrauja ir tiekėjai – dar vienas puikus argumentas, liudijantis, jog Blue Square Office paslauga padeda išplėtoti įmonės veiklą ir atspindi tik gerus dalykus.

Tikriausiai pamanysite, jog tokia investicija į asmeninę kompaniją yra neįtikėtinai brangi. Patikėkite manimi – jūs klystate. Kartais net atrodo keista, jog Blue Square Offices už itin kokybišką darbą prašo absurdiškos sumos – įmonės įregistravimas kainuoja apie dvidešimt du svarus per mėnesį, neskaitant PVM mokesčio, arba devyniasdešimt svarų per metus.

Blue Square Offices – susitelkime į įmonės plėtrą“ – tikiuosi, jog nuo šiol šis sakinys – tezė tapo aiškia. Jeigu turite asmeninę įmonę ir manote, jog esate pasiruošęs plėstis – be jokių abejonių rinkitės šią pareigingą kompaniją, kuri pasižymi kokybišku darbu, ir dėl to tik džiaukitės.

 

 

 

 

ADVERTISEMENT

Ankstesnis Straipsnis

Nusipirkote UAB? Ką reikia daryti, kad galėtumėte atsidaryti

Sekantis Straipsnis

Vienas garsiausių pasaulyje kosmetikos gamintojų – Loreal

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights