LOADING...

Grįžti į Viršų

10 vasario, 2019

Fotografas

Viena iš nuostabiausių akimirkų  žmogaus gyvenime – tai jo vestuvės. Ši gyvenimo šventė – jungtuvės – tai vyro ir žmonos sandoros sutarties sudarymas. Tokio svarbaus gyvenimo įvykio neįamžinti profesionaliose nuotraukose būtų tiesiog apmaudu ir netgi kažkiek baisu. Fotografas gali pasirūpinti, kad taip neįvyktų.

Fotografijas iš nuostabios šventės smagu peržiūrėti tiek iškart po vestuvių, tiek po kelių ar keliasdešimt metų. Šias nuotraukas su pasigėrėjimu žiūrės vaikai, o galbūt net ir anūkai. Bet  nenuklyskime  taip toli…

Akimirkos iš vestuvių dažniausiai būna neišdildomos. Tai linksmos situacijos prie stalo, šventiniai sveikinimai jaunavedžiams, taip pat ir žaidimai prie stalo. Kaimynų principo, bendro pokalbio už stalo bei kiti žaidimai. Taip pat judresni žaidimai su daiktų išsipirkimu. Tiesiog būtina tai užfiksuoti fotoaparato juostoje ar šiandien labiau tiktų sakyti fotoaparato atmintyje. Vestuvių fotografas, asmeninių bei kitų išraiškos formų fotosesijų geras fotografas  pasirūpins, kad jums dėl to galvos neskaudėtų ir jums nereikėtų rūpintis, jog tokie kadrai liks neužfiksuoti.

Vestuviniai šokiai yra taip pat neatsiejama vestuvių šventės dalis. Lyriškas jaunosios ir jos tėvo valso šokis, jaunųjų bendras šokis, svečių laisvosios formos šokiai…

Puiki nuotaika dažniausiai išlieka ir antrąją vestuvių dieną. Šią dieną dažniausiai visi jau būna kiek rimtesni, dalijasi įspūdžiais, patyrimais. Dažniausiai būtent šią dieną mezgami rimtesni pokalbiai, apsikeičiama kontaktais. Galbūt tai giminė su gimine, nes jie retai matosi arba apskritai šios vestuvės buvo pirma tarpusavio pažintis. Būna, kad dar vieniši pabroliai ir pamergės nori bendraut vieni su kitais ir po šventės. Taip pat būna ir darbo, verslo kontaktų pasikeitimas, nes gali būti, kad sutinkami skirtingų sričių atstovai, kurie gali vienas kitam būti naudingi.

Tačiau gyvenimas ir po vestuvių tęsiasi. Jei planuojate šeimos papilnėjimą Jums gali prireikti fotografo, kuris įamžins Jūsų atžalą. O galbūt dar neplanuojate vaikų ir norite subtilios poros fotosesijos? Patyręs fotografas  gali Jums padėti ir šiuo klausimu. Lieka tik suderinti laiką bei vietą ir  fotosesija pralėks  smagiai ir nerūpestingai.

ADVERTISEMENT

Ankstesnis Straipsnis

Priežastys, dėl kurių dažniausia yra kreipiamasi į santechnikos paslaugas teikiančias…

Sekantis Straipsnis

Elektroninė prekyba- vis stiprėjanti konkurencija

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights