LOADING...

Grįžti į Viršų

10 spalio, 2015

„iPhone 6S“ su begale modernių funkcijų

„Apple“ dar vieną kartą pristatė mums tai, ko kiekvienas iš mūsų tikėjosi – galiausiai puikiai subalansuotas naujausios kartos išmanusis telefonas „iPhone 6S“. „3D Touch“ ir labai sklandus veikimas yra vienos svarbiausių šio modelio naujovių. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir puikaus dizaino bei stabilios operacinės sistemos versijos, užtikrinančios, kad net ir patys sudėtingiausi procesai būtų atlikti sklandžiai ir netrukdomai.

Visų pirma, užbėgant įvykiams už akių, būtina pabrėžti, kad „iPhone 6S“ šiuo metu yra naujausias gaminamas „Apple“ modelis. Ir nors pastarasis modelis savo išorinėmis savybėmis yra identiškas 2014 m. pasirodžiusiems išmaniųjų telefonų modeliams, kompanija pasistengė, kad jame būtų pristatytos pačios naujausios ir išmaniausios galimybės, paverčiančios naująjį „iPhone“ modelį dar pranašesniu ir patrauklesniu.

Procesoriaus veikimas dar efektyvesnis, kameros kokybė aukštesnė, o vartotojo sąsajos pokyčiai yra dar palankesni kiekvienam „Apple“ produkcijos vartotojui. Be abejo, kadangi nemaža dalis vartotojų visų pirma didžiausią dėmesį skiria „iPhone“ išmaniųjų telefonų išvaizdai, jiems gali kilti klausimas, ar verta praėjusių metų modelį pakeisti į naująjį „iPhone 6S“. Tačiau, laimei, atsakymas yra akivaizdus – tikrai verta, atsižvelgiant į tai, kokias naujas galimybes suteikia šių metų modelis.

Juolab, kad „Apple“ labai daug dirbo, kol galiausiai į „iPhone 6S“ integravo „Force Touch“ technologiją, kuriai suteikė naują vardą „3D Touch“. Lyginant visas šio modelio galimybes, didžiausią dėmesį reikėtų skirti būtent pastarajai, kadangi būtent ši funkcija iš pagrindų pakeičia tai, kaip mes toliau naudosime „iPhone“ išmaniuosius telefonus.

„iPhone 6S“ kamera taip pat patyrė reikšmingų patobulinimų – dabar jos kokybė pagerinta net iki 12MP. Taipogi atsirado nauja galimybė, kuri užfiksuoja vaizdą prieš ir po (1,5 sekundės), o tuomet sukuria trumpą vaizdo įrašą. Kartu fiksuojant ir garsą, konkreti akimirka nuotraukoje perteikiama kur kas realistiškiau, o „3D Touch“ galimybė leidžia pamatyti visą istoriją, slypinčią už nuotraukos. Nors, tai nėra nauja idėja, kurią bandė įdiegti ir kitos mobiliųjų telefonų gamintojos, tačiau tik „Apple“ kompanijai tai pavyko padaryti kuo puikiausiai. Kai šis „iPhone“ modelis savyje talpina tiek daug modernių itpro funkcijų, kodėl jų neišbandžius patiems?

ADVERTISEMENT

Sekantis Straipsnis

Skelbimai internete

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights