LOADING...

Grįžti į Viršų

10 balandžio, 2021

Ką svarbu žinoti naujakuriams apie pirkinių planavimą

Jei statote būstą, kuriame planuojate gyventi su savo šeima visą likusį gyvenimą, savaime suprantama, jog stengsitės viską atlikti nepriekaištingai – juk tik puikiai įrengtame name bus gera ir jauku gyventi visai šeimai. Tačiau tam, kad šis tikslas būtų pasiektas, teks įdėti nemažai pastangų. Labai svarbu, kad ne tik pasirinkti ne įmonę, kuri gali teikti aukštos kokybės būsto įrengimo paslaugas, bet ir tinkamai suplanuoti pirkinius. Tad ką yra svarbu žinoti apie pirkinių planavimą?

Naujakuriams įprastai yra reikalingos ne tik tokios paslaugos kaip langų montavimas ar balkonų apšiltinimas, bet ir štai šios prekės: mediniai langai, plastikiniai langai, aliuminio langai, durys, šarvuotos durys, klijai, dažai, tapetai, roletai ar žaliuzės. Kaip matyti, prekių, kurias teks įsigyti būsto įrengimui, yra išties nemažai. Kad nepasimestumėte jų gausybėje, pirkinius būtina planuoti.

Pirmiausia turėtų būti suplanuojami tie pirkiniai, kurių prireiks pirmiausia (mediniai langai, plastikiniai langai, aliuminio langai, šarvuotos durys ar įprastos durys). Būtent šie daiktai statybų metu. Po to seka vidaus bei išorės apdailos darbai. Šiems darbams atlikti jums bus reikalingi tapetai, dažai, roletai, žaliuzės. Šias prekes pirkite tada, kuomet jau bus įsigyti stambesni pirkiniai (langai ir durys).

Atidžiai apgalvokite, kokie langai ar durys turėtų saugoti jūsų namus nuo šalčio bei vėjo. Dėmesį atkreipkite ne tik į medžiagas, iš kurių šios prekės bus pagamintos, bet ir į spalvas. Atminkite, jog langai ir durys, yra vienas iš tų veiksnių, kurie nulems, kokie tapetai, dažai, roletai ar žaliuzės bus pasirenkami.

Na, o pabaigai mažas, tačiau labai naudingas patarimas: atminkite, jog stambieji pirkiniai (langai ar durys) turėtų būt perkami vėsiuoju metu laiku – šiuo metu jų kainos yra šiek tiek mažesnės.

ADVERTISEMENT

Ankstesnis Straipsnis

Kai tavo tikslas – parduoti butą

Sekantis Straipsnis

KŪNO FORMOS: renkis, kad pritrenktum!

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights