LOADING...

Grįžti į Viršų

10 balandžio, 2021

Kai tavo tikslas – parduoti butą

Neatrasime iš naujo dviračio sakydami, jog butų pardavimas – užduotis sudėtinga. Nekilnojamasis turtas reikalauja nemažų investicijų, todėl pardavimo procesas neretai gerokai užtrunka. Tačiau tinkamai pasirūpinus  buto pardavimo skelbimu, ir pačiu parduodamu butu, naujuosius savininkus galima rasti tikrai greitai. Pateiksime keletą naudingų patarimų, žymiai palengvinsiančių tokio tikslo įgyvendinimą.

Patrauklią prekę parduosi žymiai greičiau

Efektyvus nekilnojamojo turto pardavimas priklauso nuo įvairių veiksnių. Tai – ir buto dydis, ir kambarių skaičius, ir žinoma – miestas, kuriame butas yra. Beabejo, kone didžiausios įtakos turi kaina. Tačiau esama ir tam tikrų gudrybių, dėl kurių butų pardavimas bus sklandesnis. Viena tokių gudrybių – tai estetinė buto išvaizda.

Atrodytų, kam to reikia: juk siūloma pirkti butą, o ne jame esančią tvarką. Tačiau juk visuomet smagiau įsigyti tvarkingą, prižiūrimą gyvenamąją erdvę. Todėl svarbu, kad parduodamas butas nebūtų apleistas. Nepriklausomai nuo to, ar bute dar esama baldų  ar patalpos visiškai tuščios, čia neturėtų būti dulkių ar purvo pėdsakų. Jei butas parduodamas kartu su baldais, pageidautina, kad jie nebūtų užkrauti asmeniniais daiktais. Žinoma, keli paveikslai gali ir likti – tai padės išlaikyti jaukumo įspūdį.

Jei butas remontuotas gana seniai, derėtų pasvarstyti bent apie minimalų kosmetinį remontą. Butų pardavimas tuomet seksis žymiai lengviau. Juk užtenka vos sutepti girgždančius durų vyrius, perdažyti nublukusias, aptrupėjusias sienas, ir žvilgsnį pasitinka kur kas malonesnis vaizdas. Teigiamą įspūdį gali palikti ir nauji šviestuvai ar tarkim- užuolaidos.

Informatyvaus skelbimo galia

Skelbimas  nekilnojamojo turto (ang. k.: real estate agenture ) pardavimo portale– tai pirma informacija, kurią išvysta būsimas pirkėjas. Todėl labai svarbu, kad parduodamas butas būtų pristatomas tinkamai. Tekste galima pateikti ne vien būtiniausią informaciją. Čia verta paminėti ir buto privalumus. Pavyzdžiui, pirkėjus gali sudominti neseniai pakeistas vamzdynas, vandens čiaupai. Taip pat privalumu gali būti ir taikūs kaimynai, tvarkingas kiemas, daugybė vietos automobiliui pastatyti. Naudinga paminėti ir netoliese esančias parduotuves, atstumą iki miesto centro.

Butų pardavimas vysta žymiai greičiau, jei skelbime esama ne vien tekstinės, bet ir vaizdinės medžiagos. Ta puikiai tinka nuotraukos. Jos turėtų būti kokybiškos, tad tinkamas apšvietimas ir raiška čia itin svarbūs. Jei įmanoma, derėtų nufotografuoti visus buto kambarius, taip pat – ir virtuvę, vonią, tualetą. Žinoma, nuotraukose taip pat turėtų matytis švarios, tvarkingos patalpos.

Besidomintiems siūlomu būstu derėtų pateikti visą reikiamą informaciją. Juos gali dominti ne vien būsto išvaizda, bet ir komunalinių įmokų, mokesčių už šildymą dydis. Draugiškas ir pagarbus bendravimas taip pat padės sudaryti teigiamą įspūdį. Taigi, derėtų pasirūpinti tiek tinkamu skelbimu, tiek ir gerųjų būsto savybių privalumu. Tuomet pardavimas bus ne tik greitas, bet ir malonus.

 

ADVERTISEMENT

Ankstesnis Straipsnis

Identity Theft An Introduction

Sekantis Straipsnis

Ką svarbu žinoti naujakuriams apie pirkinių planavimą

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights