LOADING...

Grįžti į Viršų

11 birželio, 2021

Keisti dalykai, kuriuos užfiksavo vaizdo registratoriai

Pastaruoju metu Lietuvoje itin išpopuliarėję video vaizdo registratoriai užsienyje yra gana pažįstamas reikalas jau kurį laiką. Taigi, jie per kelis metus spėjo užfiksuoti tikrai daug ir įvairių atvejų, kada žmonės daro kažkokius kelių eismo pažeidimus. Iš tiesų, vaizdo registratorius automobiliams kaip tik dėl to ir reikalingas. Tačiau, kaip pasirodo, kartais jis gali užfiksuoti ir daugiau, kur kas įdomesnių dalykų. Štai keletas atvejų, kuriuos įamžino šis puikus išradimas visame pasaulyje.

Žvėrių šventė Norvegijoje

Puikus reginys prieš du metus buvo užregistruotas šiaurinėje Norvegijos dalyje. Daug kas net nepatikėtų tokiu keistu reiškiniu, tačiau video vaizdo registratoriai sugavo tokius kadrus, kuriuose per kelią lyg niekur nieko eina atsipalaidavusi raguočių banda. Žinoma, žmogus, kuris tuo metu pro miškingą vietovę važiavo, turėjo sustabdyti. Juk tai labai blogai – nutrenkti žvėrį, ir dar patekti į avarinę situaciją. Taigi, video vaizdo registratorius šį kartą užfiksavo tik sėkmingą baigtį – mat vairuotojas sustojo laiku, ir tiesiog grožėjosi reginiu bei jį filmavo. Per kelią atstatę ragus lėtai ėjo briedžiai, elniai, šernai ir kažkokie smulkūs kailiniai gyvūnai – visa procesija, kaip iš Hofmano pasakų.

Keisti reiškiniai Prancūzijoje

Prancūzijoje ne kartą vaizdo registratoriai HP užfiksavo pro automobilio langą keistus niekaip nepaaiškinamus reiškinius. Vieną kartą, prieš kokius 6 metus, ant kelio važiuojamosios dalies tiesiog šliaužė milžiniška sraige apsirengęs žmogus. Jis šliaužė ne per kelią, o tiesiai. Iš pradžių vairuotojams buvo sunku suprasti, kas tai apskritai yra, jie visi pypė.

Tai dar ne viskas, iš tos pačios serijos reiškinių būta ir daugiau, kuriuos fiksavo ir vaizdo registratorius „Garmin“. Kartą taip pat didelė spūstis kilo prie perėjos, per kurią lyg niekur nieko vietoje įprastų pėsčiųjų vaikščiojo keistais kostiumais apsirengę žmonės. Vaizdo registratorius su judesio davikliu fiksavo, kaip pėdina Kalėdų senelis, Betmenas, Žmogus voras, Vėžliukai nindzės, Raganos, žmonės su meškų, krokodilų ir fėjų kostiumais ir kt. Toks vaikščiojimas per gatvę truko apie penkiolika minučių, kol neatvažiavo policija, tačiau ji negalėjo fiksuoti jokio incidento, nes teisinio pažeidimo nebuvo, tą galėjo paliudyti ir video registratorius, 2 kameros, buvusios tiesiog tame kvartale ant stulpų, ir dar daug kas.

Paaiškėjo, kad šių paslaptingų reiškinių kaltininkas – tai performansų ir provokacijų meistras bei vienas geriausių pasaulio futbolininkų – Remie Gallard. Šis išradingas vyras su komanda nuolat rengia visuomenę provokuojančias ir kartu prajuokinančias akcijas. Tačiau turbūt stebėti jas internete – ne tas pats, kaip žiūrėti, kaip vaizdo registratorius „Goclever“ fiksuoja šį vaizdą jau 10 minučių, o tu vėluoji į darbą.

Skraidantis šviesos rutulys Kinijoje

Kai galvojate apie tai, kokie yra vaizdo registratoriai, kaip pasirinkti, tai visai verta atkreipti į tai, kad reikalingi geri šviesos ir tamsos pajautimo parametrai. Tiesiog tam, kad filmavimas efektyviai vyktų ir dieną, ir naktį. O taip pat – kad būtų galima fiksuoti ir prieblandos gyvenimą. Visgi, keisti su transportu nesusiję reiškiniai dedasi Kinijoje. Šimtmečius įvairūs menininkai Kinijoje fiksuoja skraidančius šviesos kamuolius, kurie, liudininkų teigimu, pasitaiko ir šiais laikais. Fanatikai teigia, kad tai NSO, mokslininkai linksta prie šiek tiek pagrįstesnių aiškinimų, jų teigimu, greičiausiai tai reakcija, atsirandanti po pasikeitusio magnetinio lauko, po didelės audros ir, ypatingai, žaibavimo. Taigi, vaizdo registratoriai prieš kelis metus užfiksavo ir šiuos nuo žemės pakylančius ir išskriejančius šviesos rutulius. Kodėl toks reiškinys egzistuoja tik Kinijoje, nėra aišku.

ADVERTISEMENT

Ankstesnis Straipsnis

Piratiškas stiliukas vasarai

Sekantis Straipsnis

Paskutinės minutės idėjos vakarėliui

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights