LOADING...

Grįžti į Viršų

29 kovo, 2019

Stiliaus įdėjos

Tikriausiai girdėjote, kad viena geidžiamiausių šaltojo stiliaus idejos sezono spalvų – mėlyna, užburianti harmonija, ramybe, aliuzijomis į išmintį, tiesą ir rojų. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad ne tokia čia ir karšta naujiena – akylesnės turbūt pastebėjo, kad mėlynų atspalvių mada karaliauja ant podiumų jau kelintą sezoną. Tik šiemet madinga intensyvi rašalo tonų.

Ir psichologai, ir spalvų tyrėjai sutinka, kad stabilumo ir harmonijos jausmą kurianti mėlyna rudenį visai gerai. Ilgėjant vakarams ir prastėjant orams, daugelio mūsų sielos stiprybė smarkiai subliūkšta, tad meditacinis mėlynos spalvos stilius  pravers kiekvienai. Įsigykite mėlyną megztinį, suknelę, kostiumą. O jeigu pirkti naujų drabužius nenusiteikusi, bent aksesuarų spintą atnaujinkite. Dailios formos mėlyna kuprinė ar zomšos pirštinės sulig alkūnėmis – puikus akcentas.

Garsiausios pramogų pasaulio atstovės šiemet velkasi gyvūnų atvaizdais margintus drabužius, kurie, sakykite ką norite, kadaise kėlė tik šypseną ir asociacijų su pačių mažiausiųjų vaikų darželio grupėmis. Patinka jums tokios mados išdaigos ar nepatinka, drabužis su gerai matoma žvėrelio ar paukštelio galva – sezono mados favoritas. Geriausiai, kad jis būtų megztas iš storų šiltų siūlų.

Jeigu nė už ką neketinate atsilikti nuo mados, šiemet ieškokite mėlyno palto, puslapčio ar vėjo neperpučiamo iš šalčio nepakandamo storo audinio švarko. Gerbtini pasaulio mados kūrėjai sako, kad būtent ši viršutinių drabužių spalva atrodo labai patraukliai. Kai mielos bendradarbės atkaukšės į darbą standartiniais juodos ir rudos paltais, jūs išdidžiai į spintą galėsite kabinti savąjį karališkos spalvos gražuolį.

Ar žinote, kad odiniai drabužiai internetu – karščiausia šio sezono naujiena.Ir jokių abejonių, kad esate per solidi, per sena ir per drovi tokius vilkėti, būti negali. Drąsiai sliuokite į platėjančius odinius mėlynos spalvos sijonus, miniatiūrinius sijonėlius, vilkitės smagiai žvilngančius švarkus ir bliuzonus. Kad odos svoris nelenktų jūsų prie žemės, jos dairykitės perforuotos, t.ty su skylutėmis.Tai suteikia rimtam odiniam drabužiui žaismės ir emocijų.

 

ADVERTISEMENT

Ankstesnis Straipsnis

Elektroninė prekyba- vis stiprėjanti konkurencija

Sekantis Straipsnis

Terasų stiklinimas

post-bars
Mail Icon

Newsletter

Get Every Weekly Update & Insights