Svetainių Priežiūra

 

Interneto svetainė – virtualus biuras, kuriame apsilankęs potencialus klientas susidaro nuomonę apie jo savininką, veiklos pobūdį, darbuotojus ir, galų gale, darbo etiką. Kad biuras būtų švarus ir patrauklus, jam reikia nuolatinės priežiūros ir atnaujinimo. Jeigu jūsų svetainė kartu yra ir jūsų verslas (jei ne, galbūt verta apie tai pagalvoti?), ‒ „šviežias“ svetainės turinys, nauji tekstai ir kiti smulkūs pakeitimai yra raktas į kliento atmintį. Ir visiškai nesvarbu ką jūs administruojate: ar reprezentacinę įmonės svetainę, ar diskusijų forumą, ar elektroninę parduotuvę, o gal tiesiog įmonės tinklaraštį?.. Kokybiškas ir nuolat atnaujinamas turinys padeda formuoti teigiamą interneto puslapio ir jo savininko įvaizdį.

Puiku, kai svetainės dizainas yra tvarkingas, derančių spalvų, patrauklus akiai, tačiau svetainė turi būti ne tik graži, bet ir naudinga.

Mes esame tam, kad padėtume Jums:
  • atnaujinti svetainės tekstus (kuo dažniau svetainės turinys atnaujinamas, tuo ji įdomesnė „Google“ paieškos sistemai);
  • pakoreguoti ar įdiegti sprendimą, suteikiantį galimybę darbuotojams dirbti patogiau ir greičiau;
  • nupiešti naujus grafikos elementus artėjančioms metų šventėms;
  • užpildyti prekių katalogą, surasti ar sukurti aprašymus ir nuotraukas;
  • nufotografuoti įmonės patalpas, prekes;
  • įgyvendinti kitus sprendimus, atsižvelgiant į Jūsų įmonės veiklą ir tikslus.

Interneto svetainės, elektroninės parduotuvės ar kitokio virtualaus projekto priežiūra ir plėtojimas nereikalauja didelių investicijų, tačiau duoda labai daug naudos. Negalima pamiršti „sutvarkyti“ ir atnaujinti interneto svetainės, kaip nepamirštate to padaryti savo biure.

Bendraukime